ביטוח נסיעות לחו״ל

משנה לשנה יותר ויותר ישראלים נוסעים לחו”ל. ירידת מחירי הטיסות הפכה את הנסיעה לחו”ל למוצר נגיש הרבה יותר, אך למרות המחירים הזולים, אסור לחסוך בביטוח נסיעות לחו”ל.

האם חייבים לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל?

אנו נוסעים לחו”ל כדי ליהנות ולהירגע, ומקווים שאכן כך יהיה, ונחזור לישראל בשלום.
אך מה אם נחלה בזמן שהייתנו בחו”ל? מה אם ניפגע פיזית? אם תיפגע הכבודה שלנו?
מדובר בעלויות שיכולות להגיע לסכומים גבוהים מאוד. ביטוח נסיעות לחו”ל בא להגן עלינו באירועים הללו.
לכן ההמלצה היא לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל בכל נסיעה לחו”ל.

מה מכסה ביטוח נסיעות לחו”ל?

ביטוח נסיעות לחו”ל מעניק פיצוי מקיף במצבים שונים של פגיעה ומחלה בחו”ל. חשוב לתעד את כל הטיפולים שמבצעים בחו”ל, וכמובן לשמור את הקבלות. ביטוח נסיעות לחו”ל מעניק כיסוי גם לכבודה של הנוסע במקרה של נזק, אובדן או גניבה.
ביטוח נסיעות לחו”ל מתייחס גם לנזק כספי כתוצאה מביטול או קיצור נסיעה.
קיימים כיסויים נוספים שעשויים להיכלל בביטוח נסיעות לחו”ל:

  • כיסוי עבור נזק שנגרם לצד שלישי
  • הטסה רפואית
  • פינוי וחילוץ

אז איך יודעים איזו פוליסת נסיעות לחו”ל לבחור?

ראשית, יש להתאים את סוג הביטוח לאופי הנסיעה. ברור שסוף שבוע בפריז מצריך כיסוי אחד, וחופשת סקי מצריכה כיסוי אחר.
אם נצא לחופשה באזורים ללא גישה מתאימה, חשוב שנדע לבחור בביטוח שיכלול גם איתור וחילוץ מורכב.
חשוב מאוד גם תקופת הנסיעה, והאם הפוליסה תאפשר לנו להאריך את התוקף, במידה ונחליט להאריך את הנסיעה.
במהלך רכישת הפוליסה, נישאל מספר שאלות על מצבנו הבריאותי. חשוב לענות בכנות ובאחריות, על מנת שחברת הביטוח תכסה אותנו על פי מצבנו הבריאותי. אם אנו נוסעים עם מכשירים יקרים (טלפון, מחשב, מצלמה) ניתן לבטח גם אותם.

מה זה ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה?

ניתן לבטח את עלות כרטיסי הטיסה, עלות בית המלון וכו’ למקרה והחלטתם לבטל את חופשתכם מכל סיבה שהיא.
את הביטוח הזה צריך לרכוש עד 7 ימים ממועד רכישת כרטיס הטיסה, והוא מכסה 80% מההוצאות שבוטחו, ושלא הוחזרו עקב ביטול הנסיעה. את ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה רוכשים בנפרד, ללא קשר לביטוח נסיעות לחו”ל, והוא אינו מחליף את ביטוח נסיעות לחו”ל.

 

אנו בסוכנות הביטוח נועם סרי יוסי לוי נתאים לך את ביטוח נסיעות לחו”ל הנכון עבורך, ונעניק לך את הביטחון בכל מקום בעולם.

מאמרים שיכולים לעניין אותך...

איך נוצר מצב של כפל ביטוח?

איך נוצר מצב של כפל ביטוח?

בישראל ישנה תופעה רחבה של שיווק ביטוח באמצעות הטלפון. מדובר, בדרך כלל, בחבר'ה צעירים, שיודעים למכור ולשכנע היטב, אך חסרי ניסיון וללא ידע נרחב בביטוח, ובטח ללא רישיון ביטוח מטעם משרד האוצר. תפקידם למכור כמה שיותר ביטוחים. הטלפנים הללו יודעים ללחוץ ולשכנע, ולפעמים אנחנו לא מצליחים לעמוד בלחץ הזה, ומתפתים לרכוש ביטוח, רק כדי לסיים עם מסע הלחצים. ויש פעמים שאנו רוכשים את הביטוח גם מתוך תחושה שאכן אנו צריכים דווקא כיסוי ביטוחי כפי שהציעו לנו. וכך נוצר מצב שבו אדם אחד רוכש ביטוחים דומים מטלפנים שונים.

אז איך פותרים מצב של כפל ביטוח?

ביטוח הינו מוצר שצריך להיות מותאם לצרכים. מה שנכון לאחד, לא בהכרח מתאים לאחר. כמו כן, הצרכים שלנו משתנים עם הזמן, וצריך להתאים את הביטוחים לצרכים המשתנים. חשוב לבצע בדיקה של תיק הביטוח ולעשות סדר בביטוחים. הבדיקה כוללת בדיקת כפל ביטוח, הפחתת עלויות והתאמת הביטוחים לצרכים.

האם לאחר הבדיקה לא נצטרך יותר לבדוק את תיק הביטוח?

כפי שהוזכר, הצרכים משתנים עם הזמן, וחשוב שנתאים את הכיסויים הביטוחים לצרכים המשתנים. ולכן חשוב כל כך הקשר הקרוב והמתמשך עם סוכן הביטוח. אני ממליץ לפחות אחת לשנתיים לקיים פגישת ריענון, ולבחון את הביטוחים, לבדוק אם הצרכים השתנו (שינוי מקום עבודה, נישואין, ילדים, וכו') אם אכן הם מתאימים לצרכים הנוכחיים ואם ישנו דבר מה שכדאי לשנות, או להתאים. כך נוכל להיות בטוחים שאנו מוגנים תמיד.

רוצים לעשות סדר בביטוחים שלכם ? צרו קשר, ונשמח לסייע.

למה צריך ביטוח בריאות פרטי?

למה צריך ביטוח בריאות פרטי?

בישראל קיים חוק ביטוח בריאות ממלכתי הקובע סל שירותי בריאות אחיד עבור כל אזרחי ישראל, והוא בהחלט רחב ומגוון. כולנו משלמים עבור ביטוח הבריאות הממלכתי ישירות מתלוש השכר, לפי רמת ההשתכרות שלנו.
קופות החולים מציעות לנו לרכוש שירותי בריאות נוספים (שב"ן), שאנו נוהגים לכנות בשם "ביטוח משלים", וזאת לצורך קבלת שירותי בריאות נוספים שירחיבו את מה שאנו מקבלים במסגרת ביטוח הבריאות הממלכתי, כגון טיפולים בהתפתחות הילד, טיפולים בהפרעות קשב וריכוז, בדיקות הריון, טיפולי הפרייה, התייעצות עם רופא מומחה, ועוד. אבל יש לזכור ש"הביטוח המשלים" אינו חוזה קבוע והוא משתנה מעת לעת, ולכן הכיסויים שלו משתנים, כך שכיסוי שקיים היום, אולי לא יהיה מחר…

נשמע שהכיסויים של ביטוח הבריאות הממלכתי ושל הביטוח המשלים רחבים למדי, אז למה לעשות גם ביטוח בריאות פרטי?

אמנם שירותי הבריאות בישראל רחבים , אבל מדובר בשירותי בריאות ציבוריים. ישנם תורים ארוכים, מחסור במיטות, מחסור בצוות רפואי, גירעונות אדירים גם בבתי החולים וגם בקופות החולים, ומצד שני האוכלוסייה ממשיכה לגדול, ומכאן שגם כמות המטופלים גדלה, ולכן העומס על מערכת הבריאות הציבורית הולך וגדל.
כאן נכנסת לתמונה מערכת הבריאות הפרטית. אם אתה נזקק לשרות רפואי, אתה רוצה לקבל אותו בהקדם, ועל ידי הצוות הטוב ביותר (הרי מדובר בבריאות שלך), וזאת תוכל לקבל רק באופן פרטי. אבל מכיוון שלא כולנו יכולים להרשות לעצמנו לשלם את הסכומים הללו עבור שירותי בריאות פרטיים, אנו רוכשים ביטוח בריאות פרטי, שיישלם עבור השירותים הללו במקומנו.

האם ביטוח הבריאות הפרטי רק מקצר עבורנו את התורים?

ממש לא ! ביטוח הבריאות אכן מקצר עבורנו תורים לשירותים רפואיים שרצינו לקבל מקופ"ח, אבל ביטוח בריאות פרטי מכיל כיסויים רפואיים שכלל לא קיימים במסגרת ביטוח הבריאות הממלכתי, כגון תרופות שלא כלולות בסל התרופות הממלכתי, השתלות בחו"ל, כיסוי מלא לניתוחים פרטיים, טיפולים מחליפי ניתוח, בדיקות מיוחדות, ועוד. כלומר, ביטוח בריאות פרטי מאפשר לנו לקבל כיסוי ביטוחי רחב הרבה יותר, ומאפשר לנו לקבל טיפול רפואי מהיר וטוב יותר.

למי הכי חשוב לרכוש ביטוח בריאות פרטי?

כפי שהוסבר לעיל, ביטוח בריאות פרטי מספק כיסוי מקיף מעבר לקופת חולים, ולכן הוא מתאים וחשוב לכל אחד. כשילד נולד, חייבים הוריו לרכוש עבורו ביטוח בריאות פרטי, ובכך לספק לו את הכיסוי הרפואי הרחב והטוב ביותר, ובאותה מידה חייבים גם הם להיות מכוסים בביטוח בריאות פרטי, כי עם הבריאות שלנו אסור לנו לשחק.

אנו בסוכנות הביטוח יוסי לוי – נועם סרי נשמח לסייע לך בבחירת מסלול ביטוח הבריאות הנכון ביותר עבורך ועבור יקיריך, כדי להגן עליכם בצורה הטובה והנכונה ביותר.

מהי הרפורמה בביטוחי הבריאות הפרטיים?

מהי הרפורמה בביטוחי הבריאות הפרטיים?

במהלך השנים עברו ביטוחי הבריאות שינויים רבים, אבל "הרפורמה בביטוחי הבריאות" שאליה בדר"כ מתכוונים היא זו שנכנסה לתוקף ב-1.2.2016. מטרת הרפורמה הייתה הגברת התחרות בשוק ביטוחי הבריאות, על ידי הפיכת ביטוחי הבריאות לברי השוואה.

אז מה קבעה הרפורמה?

הרפורמה כללה מספר נקודות:
• פוליסה אחידה לביטוח ניתוחים ומחליפי ניתוח.
• אפשרות לרכוש כיסויים ביטוחים בנפרד.
• עדכון הפוליסה בהתאם לשינויים בעולם הבריאות.

למה היה צריך רפורמה בביטוחי הבריאות?

הרפורמה בביטוחי הבריאות נולדה מכיוון שפוליסות הבריאות הכילו חבילות כיסויים, שיצרו קושי בהבנת הפוליסות וביכולת להשוות בין תנאי הפוליסות השונות. כך נוצר מצב שצרכנים חששו לעבור בין החברות. מטרה נוספת של הרפורמה הייתה יצירת פוליסות שמעודכנות לשינויים בעולם הבריאות. כמו כן, חבילות הכיסויים ששווקו לפני הרפורמה הביאו למצב שצרכן שרצה לרכוש כיסוי מסוים, נאלץ לרכוש, יחד אתו, כיסויים נוספים, כחלק מהחבילה.

אם יש לי ביטוח בריאות לפני הרפורמה, האם יחול בו שינוי?

הרפורמה מתייחסת רק לביטוחים חדשים. מי שיש ברשותו כבר ביטוח בריאות, לא יחולו בו שינויים, והוא יכול להמשיכו בהתאם לרצונו.

האם כדאי להחליף ביטוח בריאות מלפני הרפורמה לביטוח בריאות חדש?

כמו כל שינוי, יש לגשת גם לשינוי כזה בזהירות רבה. הפוליסות הוותיקות יכולות להיות עדיפות על החדשות בנושאים מסוימים, ונחותות מהן בנושאים אחרים, ויש לבצע שקלול של היתרונות והחסרונות. לכך יש לשקלל גם את הפרמיה הנוכחית והעתידית, את הכיסויים ואת החריגים בכל אחת מהפוליסות, את השינויים במצב הרפואי מאז ההצטרפות לפוליסת הביטוח הוותיקה ועד היום. מצב רפואי הוא ענין קריטי בכל שינוי בביטוח, ואסור להתפתות לכל מיני הצעות לשינוי והוזלת פרמיה.
צור קשר ונשמח לסייע לך בבדיקת תיק הביטוח שלך ושל יקיריך.

בדיקת תיק ביטוח

בדיקת תיק ביטוח

איך עושים סדר בתיק הביטוח?

אנשים אחראים מבצעים ביטוחים שונים במהלך החיים: ביטוח בריאות, ביטוח סיעוד, ביטוח חיים, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח משכנתא, ביטוח מחלות קשות, ביטוח תאונות אישיות, ועוד. כך קורה שלעיתים מרוב ביטוחים כבר לא יודעים על מה באמת אנו מבוטחים. חוסר האונים הזה מתעצם כשהביטוחים שלנו מפוזרים בין חברות שונות. אנו רוצים לדעת על מה אנו מבוטחים, האם אנו מבוטחים בביטוחים הנכונים, והאם אנו משלמים מחירים הוגנים. בקיצור, אנו צריכים מומחה שיעשה לנו סדר בביטוחים, יחסוך לנו בעלויות, ויתאים עבורנו את הביטוחים הנכונים לנו.

האם אנחנו צריכים בכלל לעשות סדר בביטוחים שלנו?

את התשובה לשאלה הזו תוכלו לענות לעצמכם לאחר שתשאלו את עצמכם כמה שאלות:

  • האם אני יודע על מה אני מבוטח?
  • אם קורה אירוע ביטוחי, אני יודע למי אני פונה? אני יודע אם זה כלול בביטוח שלי?
  • האם אני יודע שאין לי כפל ביטוח?
  • האם הביטוחים מתאימים לצרכים שלי?
  • כמה אני משלם לכל ביטוח?

אל תרגישו נבוכים. מאוד הגיוני שכמו מרבית המבוטחים, גם לכם אין וודאות לגבי תיק הביטוחים.
ביטוח זה עניין למומחים שזה השטח שלהם. זו בדיוק הסיבה שאנו כאן. צרו קשר, ונשמח לסייע.

היסטוריה של רעידות אדמה

היסטוריה של רעידות אדמה

ישנן עדויות ותיאורים כתובים אודות רעידות אדמה שהתרחשו בארץ ישראל לאורך ההיסטוריה.
כמעט מידי יום מתרחשות רעידות אדמה בישראל וסביבתה, אולם מדובר, בדרך כלל, ברעידות אדמה בעוצמה נמוכה יחסית שכמעט ואינן מורגשות.
אין דרך לדעת מתי תתרחש רעידת אדמה עוצמתית, אבל כיום נשמעת הנחה כי בכל 100 שנה לערך מתרחשת באזור ישראל רעידת אדמה חזקה, לאורך השבר הסורי – אפריקאי, ואכן רעידת אדמה עוצמתית התרחשה בישראל ב- 11/7/1927. זו הייתה רעידה בעוצמה של 6.2 בסולם ריכטר, כשהמוקד שלה היה בצפון ים המלח. ברעידה הזו נהרגו כ-300 בני אדם ונפצעו כ- 1000. היא פגעה בעיקר בערים ירושלים, יריחו, רמלה, לוד, טבריה ושכם.
90 שנה קודם לכן, ב- 1/1/1837 התרחשה בישראל רעידת אדמה חזקה יותר, בעוצמה של 6.7 בסולם ריכטר, עם מעל ל- 7,000 הרוגים, והרס רב בערים צפת, טבריה, עכו ושכם.

כיצד להתנהג בעת אירוע של רעידת אדמה?

אם אתם נמצאים בתוך מבנה בעת שמתחילה רעידת אדמה, עברו במהירות למקום בטוח על פי סדר העדיפויות הבא:
1.צאו לשטח פתוח – אם ניתן לצאת מהמבנה מיד
2.היכנסו למרחב מוגן (ממ"ד) או חדר מדרגות
3.היכנסו תחת שולחן כבד או בפינה פנימית של החדר
התרחקו מקירות חיצוניים, מחלונות וממדפים.
אין להשתמש במעלית בזמן הרעידה ולאחריה – אתם עלולים להיתקע בתוכה.
בעת שהייה בחוץ:
אם הרעידה מתרחשת בעת שאתם מחוץ לבניין – הישארו בשטח הפתוח והתרחקו ככל האפשר ממבנים. שטח פתוח – הכי בטוח!
היזהרו מחפצים נופלים כדוגמת אבני חיפוי קירות, מדחסי מזגנים, שברי זגוגיות וחוטי חשמל קרועים.
בעת שהייה ברכב:
אם הרעידה מתרחשת כשאתם בנסיעה – עצרו מיד וחכו בתוך הרכב עד שהרעידה תיפסק – המכונית מגינה עליכם.
הימנעו מעצירה מתחת לגשר, על מחלף, בקרבת מבנים או תחת מדרון תלול מחשש לקריסתם.
בעת שהייה בחוף הים:
אם אתם נמצאים בחוף הים בעת רעידת אדמה, עזבו מיד את החוף והתרחקו ממנו ככל האפשר מחשש שיגיע נחשול ים ("צונאמי") ויציף את החוף.
נסיגת ים חזקה ופתאומית – סימן לגל "צונאמי" מתקרב.

כיסוי ביטוחי מפני רעידת אדמה

כאמור, לאור מיקומה הגיאוגרפי של מדינת ישראל, קיימת הסתברות גבוהה להתרחשות רעידת אדמה בעוצמה גבוהה, שעלולה לגרום לנזקים כבדים לרכוש ולקטסטרופה כלכלית במדינה. המחוקק מודע לכך שהמדינה לא תוכל לעמוד בנטל הכלכלי של פיצוי נפגעים רבים במקרה שכזה, ולכן מעודד את העברת האחריות הכלכלית לחברות הביטוח, שלהן יש את החוסן הפיננסי הדרוש לפיצוי כספי בהיקפים עצומים.

האם ביטוח הדירה מכסה את הנזק שיגרם לה כתוצאה מרעידת אדמה?

​ פוליסת דירה כוללת כיסוי לאובדן או נזק של הדירה בגין נזקי רעידת אדמה, אלא אם כן ויתרת על הכיסוי וחתמת על מסמך מיוחד שהנך מסכים לוותר על הכיסוי (ובכך הוזלת את פרמיה). אולם דירת מגורים הינה רכוש בעל ערך מאוד גבוה ולכן חשוב מאוד לבטח את הדירה מפני נזק של רעידת אדמה.

מה הכיסוי שהמדינה מכסה במקרה רעידת אדמה?

מבוטחים רבים טועים לחשוב כי מדינת ישראל תיתן פיצוי כספי מלא עקב נזקי רעידת אדמה לבתי מגורים. לכן, חלק מרוכשי פוליסות ביטוח הדירה בוחרים לוותר על כיסוי כנגד סיכוני רעידת אדמה.

בפועל, חוק פיצוי נפגעי אסון טבע אמנם כולל בתוכו רעידות אדמה, אך הוא מתייחס לנזקים לתשתית חקלאית בלבד. כלומר, המדינה אינה מחויבת לפצות אזרחים עקב נזקים שנגרמו למבני מגורים. בדיוק בשל סיבה זו חשוב שלא תוותר על כיסוי רעידת אדמה בביטוח הדירה.
אם עדיין לא רכשת ביטוח דירה, מומלץ שתעשה זאת בהקדם ותקפיד על רכישת כיסוי כנגד רעידת אדמה.

למה אני לא חוסך כסף בבנק?

למה אני לא חוסך כסף בבנק?

הבנקים מציעים לנו לחסוך במסגרת פק"מ או בתכנית חיסכון שבה אנו "סוגרים" את הכסף שלנו לתקופה ארוכה ובריבית אפסית. בחיסכון כזה אנחנו למעשה נשארים כמעט עם אותו סכום ש"השקענו". ביחס למדד המחירים לצרכן אנחנו אולי אפילו הפסדנו ריאלית. אז למה שנרצה לחסוך כך את כספנו ?

אז איך אני חוסך את כספי?

חברות הביטוח מציעות פוליסות חיסכון. אלו למעשה תכניות חיסכון המשלבות מספר יתרונות:
מגוון מסלולי השקעה – יש מגוון גדול של מסלולי השקעה עם רמות סיכון (וסיכוי) מגוונות שמתאימות לכל משקיע. יש מסלולים עם רכיב מניות גבוה, בינוני, נמוך, ואף מסלולים ללא מניות בכלל.
נזילות – התכניות הללו נזילות בכל יום. לא צריך לסגור את הכסף.
גמישות – ניתן להפקיד מתי שרוצים סכומים נוספים, ניתן לשנות את גובה ההפקדה החודשית, וניתן למשוך כסף בכל עת.
פוטנציאל תשואה – התשואה אינה מובטחת, אולם במבט על התשואות לאורך השנים רואים תשואות גבוהות בכל מסלולי ההשקעה, ובוודאי הרבה יותר גבוהות מאלו שבבנקים.

רוצים להתקדם לפוליסת חיסכון אישית?

עשרות אלפי ישראלים כבר גילו, כמוני, את פוליסות החיסכון, ונהנים מתשואות גבוהות.
אשמח להכיר גם לכם את פוליסת החיסכון, ותתחילו לתת לכסף לעבוד בשבילכם.

פוליסת חיסכון – לחסוך שקל לבן ליום שחור

פוליסת חיסכון – לחסוך שקל לבן ליום שחור

אבא שלי תמיד אמר לי: "חשוב לחסוך שקל לבן ליום שחור".
פוליסת חיסכון (נקראת גם פוליסת השקעה) היא דרך מצוינת לחסוך את כספנו הפנוי.
בתקופה בה הריבית נמוכה כל כך, חשוב לנו למצוא דרכים להשיג תשואה עבור הכסף שלנו.

זו פוליסה, או תכנית חיסכון?

אמנם קוראים לה פוליסת חיסכון, אבל אין בזה שום אלמנט ביטוחי, וזוהי לגמרי תכנית חיסכון. זוהי תכנית חיסכון גמישה ואטרקטיבית שיש בה את כל היתרונות בניהול חיסכון, עם מגוון רב של מסלולי השקעה, ועם רמות סיכון שונות ומגוונות, החל ממסלול סולידי מאוד, ועד למסלול מנייתי.
בפוליסת חיסכון אפשר להפקיד סכום חד פעמי, או סכום חודשי קבוע, או שילוב של סכום חד פעמי, וגם סכום חודשי קבוע.

מי מנהל לנו את הכספים בפוליסת חיסכון?

הכספים מנוהלים בחברות הביטוח על ידי מנהלי השקעות מקצוענים ומנוסים, בעלי וותק וניסיון בניהול השקעות במכשירים פיננסים נוספים כגון קופות גמל, ביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה, ועוד.

איך בוחרים את מסלול ההשקעה בפוליסת חיסכון?

כאמור, בפוליסת חיסכון יש מגוון גדול של מסלולי השקעה, וכל לקוח יכול למצוא את מסלול ההשקעה שמתאים לו, מבחינת רמת הסיכון שעדיפה עליו. היתרון הנוסף הוא שבחירה במסלול השקעה מסוים, לא מחייבת את הלקוח להישאר באותו מסלול, והוא יכול לעבור ממסלול השקעה אחד למסלול השקעה אחר, בכל עת, ללא קנסות, וללא עלויות.

מתי אפשר למשוך את הכספים?

הכסף נזיל בכל עת, והוא זמין למשיכה מידית. אפשר למשוך את כל הכסף, או רק את חלקו מתי שרוצים, וכמה שצריכים.

נשמע תכנית מצוינת, אז כמה זה עולה לנו?

כל מה שמשלמים בפוליסת חיסכון אלו דמי ניהול בלבד (בסביבות 1% – 0.8%). בדרך כלל ככל שהיקף ההשקעה גבוה יותר, החברה תיגבה דמי ניהול נמוכים יותר.
מעבר לדמי הניהול אין עלויות נוספות, וזה יתרון משמעותי מול מכשירי השקעה כמו ניהול תיקי השקעות.

אז אם נמאס לכם שהכסף שלכם שוכב בבנק, ולא עושה הרבה, פוליסת חיסכון היא פתרון נהדר עבורכם. אנו מזמינים אתכם לבדוק איתנו אפשרויות חיסכון, דרך פוליסת חיסכון, ולהתחיל לתת לכסף שלכם לעבוד בשבילכם.

מישהו עדיין קונה ביטוח בטלפון?

מישהו עדיין קונה ביטוח בטלפון?

התחרות הרבה בענף הביטוח הביאה גופים שונים להקים מוקדי מכירות טלפוניים. הציבור מופצץ בשיחות טלפון ממוקדנים שלוחצים ומלחיצים אותו, במטרה להתיש אותו, ולגרום לו להסכים לרכוש מהם פוליסת ביטוח. המוקדנים הללו עברו הכשרה שבה לימדו אותם איך לשכנע ולהפחיד אתכם, כך שבסוף השיחה אתם תרכשו את המוצר שאותו הם רוצים למכור לכם.
מבחינת המוקדן אתם ממש לא מעניינים. וזה לא חשוב את אתם צריכים את המוצר הביטוחי או לא. הדבר היחיד שחשוב הוא שאתם תרכשו את הביטוח. זהו. הם ינסו להלחיץ אתכם שהמחיר תקף רק כעת, ואם לא תרכשו מיד, אתם תפסידו, ותתחרטו. ולמען האמת, רבים נופלים בפח, ורוכשים ביטוחים מיותרים בדרך זו.
חשוב להדגיש, מדובר במוקדנים. אלו אינם סוכני ביטוח, ואין להם ידע בביטוח. הם כאן כדי למכור לכם מוצר ספציפי, שאותו בעל הבית שלהם רוצה שהם ימכרו. ותמורת המכירה הם מקבלים בונוס, וכמה שיצליחו למכור יותר, כך יגדל הבונוס שיקבלו. כל המטרה שלהם זה הבונוס, ולכן לא מעניין אותם אם אתם צריכים את הביטוח הזה, או לא. הם רוצים את הבונוס, וזה מה שחשוב.

אז במה שונה מכירה של כיסוי ביטוחי באמצעות סוכן ביטוח?

ההבדל הוא עצום!
כשרוכשים כיסוי ביטוחי באמצעות סוכן ביטוח, הדבר נעשה לאחר ברור צרכים אמיתי ומקצועי. במפגש עם סוכן הביטוח אנו מתחילים בבחינת מכלול הכיסויים הקיימים ללקוח, וזאת במקביל להכרות עם צרכיו של הלקוח, על פי צרכיו ומאפייניו. מתוך כל הבדיקה הזו, אנו בונים תמונה של הכיסויים שנדרשים, ונכונים ללקוח הספציפי (ללקוחות שונים יש צרכים שונים). יתכן שכבר בבדיקה ראשונית נמצא שאותו כיסוי שהוצע ע"י המוקדן, כבר קיים ללקוח, ואולי אפילו קיים כיסוי כפול… ויתכן שבבדיקה נמצא שישנם כיסויים מיותרים, ורצוי לבטלם.
בבדיקות מסוג זה שאני מקיים תכופות עם לקוחות שונים, אני מוצא פעמים רבות כיסויים כפולים, כיסויים מיותרים, פוליסות ישנות שאינן מעודכנות, מחירי ביטוח גבוהים שניתן להוזיל, כיסויים חסרים, דמי ניהול גבוהים שמתבזבזים, ועוד, ועוד.
ישנם הרבה מאוד תובנות שניתן לשפר בפגישת ברור צרכים כזו, ולכן זהו הליך חובה, טרם רכישת מוצר ביטוחי חדש.

זכור! ביטוח לא רוכשים דרך מוקדן!

אני מזמין אותך ליהנות מבדיקה מסודרת ומקצועית, בה נעשה סדר בביטוחים שלך, נבין את הצרכים והמאפיינים שלך, ונתאים לך את הרכב הכיסויים הנכון ביותר עבורך, וחשוב מכך, נמשיך ללוות אותך, כך שנוכל לדאוג לכך שתמיד תהיה מוגן, ותקבל את כל מה שמגיע לך.

כפל ביטוח - מה זה?

כפל ביטוח – מה זה?

כפל ביטוח – מה זה?

כפל ביטוח הוא מצב שבו אנו מבוטחים במספר פוליסות עבור אותו כיסוי ביטוחי, אך בעת האירוע הביטוחי לא נקבל את הכיסוי המלא מכל הפוליסות. לרוב, המצב הזה של כפל ביטוח נובע מתום לב ומחוסר הבנה של המבוטח.

האם כל כיסוי כפול משמעותו שקיים כפל ביטוח?

לא בהכרח. חשוב להבין שניתן לרכוש כיסויים דומים במספר פוליסות מבלי שהדבר ייחשב כפל ביטוח. זאת כאשר בעת האירוע הביטוחי נקבל את הכיסוי המלא מכל פוליסה ופוליסה. במצב כזה נוכל למעשה להתייחס לריבוי הכיסויים, כמצב שבו המבוטח רכש למעשה כיסוי גבוה יותר. כך לדוגמה: מבוטח רוכש ביטוח חיים בסך חצי מיליון ש״ח מחברה א', ואותו מבוטח רוכש מחברה ב' עוד ביטוח חיים בסך חצי מיליון ש״ח. בעת האירוע הביטוחי, יקבלו המוטבים שלו את מלוא הסכום המבוטח מחברה א' ואת מלוא הסכום המבוטח מחברה ב', ובסך הכל יקבלו מיליון ש״ח, כלומר, זה אינו מקרה של כפל ביטוח אלא של רכישת כיסוי גבוה יותר.

איך נדע אם יש לנו כפל ביטוח?

גם המצב שבדוגמה יכול להיווצר ללא כוונה מכוונת של המבוטח, כלומר שיתכן שהמבוטח שבדוגמה לא רצה לרכוש ביטוח חיים בסך מיליון ש״ח אלא רק חצי מיליון ש״ח, אבל שיחת טלפון מנציג מכירות שלחץ וידע לשכנע אותו, גרם לו לרכוש ביטוח חיים נוסף. בכל אופן, כדי למנוע מצב של כפל ביטוח, צריך לבצע בדיקה של תיק הביטוח, ולאתר את כל הביטוחים שלנו בחברות השונות. במסגרת הבדיקה נוכל לדעת על מה אנו מבוטחים, האם ניתן להוזיל עלויות ולחסוך כסף והאם ניתן לבצע התאמה נכונה יותר של הביטוחים לצרכים שלנו.
רוצים גם לעשות סדר בביטוחים? צרו קשר ונשמח לסייע

איזה ביטוח הוא החשוב ביותר עבורי?

איזה ביטוח הוא החשוב ביותר עבורי?

השאלה הזו עולה בפגישות רבות שאני מקיים עם לקוחות, וזו שאלה הגיונית ולגיטימית. הרי יש כל כך הרבה כיסויים ביטוחים, וזה יכול להיות ממש מבלבל, וכמובן שאי אפשר, כנראה, לרכוש כל כיסוי ביטוחי שקיים בשוק, וצריך לבצע איזשהו סדר עדיפות.

ובכן, לשאלה ההגיונית שבכותרת יש גם תשובה הגיונית

כשאנו רוצים לבחון איזה כיסוי ביטוחי הוא החשוב ביותר, אנחנו צריכים לבצע סדר עדיפות ברכישת הכיסויים הביטוחים, בהתאם לתקציב העומד לרשותנו, ולפי הצרכים והמאפיינים הספציפיים שלנו. את סדר העדיפות אנחנו נבנה לפי הקריטריון הבא : נשאל את עצמנו מה האירוע שיגרום לנו לנזק הכלכלי הגדול ביותר. עבור הגנה מפני האירוע הזה נרכוש את הכיסוי הראשון. ומכאן נמשיך ונבחן מה האירוע הבא שיגרום לנזק כלכלי כבד, ונרכוש הגנה גם מפניו, וכך נמשיך ונתקדם בהגנות מפני האירועים, לפי סדר הנזק שיכול להיגרם לנו. אנחנו נעצור, כשנגיע למגבלת התקציב שלנו. כמובן שנוכל בכל עת לעדכן את ההגנות בהתאם לצרכים המשתנים שלנו.

איך נוכל לוודא שאנחנו מבוטחים לפי סדר העדיפות הנכון?

במפגשים שלי עם לקוחות חדשים, כשאני בוחן את תיק הביטוחים שלהם, אני מוצא שהם משלמים כספים רבים עבור ביטוחים שאמורים להיות בתחתית סדר העדיפות שלהם, ולעומת זאת, הם דווקא לא מוגנים מפני אירועים שיכולים לגרום לנזקים הרבה יותר גדולים. בבדיקת תיק הביטוחים של הלקוח, אנו בודקים בדיוק את הדבר הזה, במטרה להתאים את הכיסויים המתאימים, על פי סדר העדיפות הנכון, ועל הדרך גם נפתרים מביטוחים כפולים ומיותרים, ומוזילים את העלויות.
אנו, בסוכנות הביטוח נועם סרי – יוסי לוי, מזמינים אותך ליצור איתנו קשר, ונבצע עבורך בדיקה מקיפה ומקצועית של תיק הביטוח. נעשה לך סדר, ונמשיך ללוות אותך, כדי שבכל עת תהיה מוגן, ותהיה בטוח שתמיד תקבל את מלוא זכויותיך.

קרן השתלמות מהי?!

קרן השתלמות מהי?!

קרן השתלמות היא למעשה תכנית חסכון פטורה ממס.
תקופת החיסכון המינימלית היא 6 שנים, שלאחריהן הכספים נזילים למימוש כרצונכם.

האם קרן השתלמות מיועדת לשכירים, או לעצמאים?

גם וגם. בקרן השתלמות לשכירים, המעסיק והעובד מפקידים יחדיו עבור העובד, כך שזו הטבה עצומה לעובד!
בקרן השתלמות לעצמאים, העצמאי מפקיד בעצמו ורוב ההפקדה מוכרת כהוצאה לצרכי מס, וזו הטבת מס נהדרת!
כמובן שההטבה, גם לשכיר וגם לעצמאי גדולה מאוד, ולכן יש תקרה שנתית להפקדה המוכרת.

האם חייבים למשוך את הכסף מקרן ההשתלמות לאחר 6 שנים?

ממש לא. הכספים בקרן ההשתלמות אמנם נזילים לאחר 6 שנים (ואם הגעתם לגיל פרישה אז כבר לאחר 3 שנים), אבל אין חובה למשוך אותם. במידה ואין לכם צורך מידי בכספים תוכלו להשאירם בקרן ההשתלמות, ואף להמשיך ולהפקיד אליה כספים, וכשתצטרכו את הכספים הם יעמדו לרשותכם למשיכה.

מהי התשואה על הכספים שחוסכים בקרן השתלמות?

בקרן השתלמות יש מגוון רחב של מסלולי השקעה, עם רמות סיכון שונות ומגוונות, שמאפשרים לחוסך לבחור את התמהיל המתאים לו בהתאם לרצונותיו, לצפיותיו, ולצרכיו. כמו כן, ניתן לעבור ממסלול השקעה אחד למסלול אחר בכל עת, ללא תשלום מס או קנס, וכמובן שהוותק נשמר.

כבר יש לי קרן השתלמות, האם ניתן לעבור לקרן השתלמות בחברה אחרת?

בהחלט. המדינה הסדירה תקנות כדי לפתוח את שוק החיסכון הפנסיוני לתחרות, ובכלל זה גם קרנות ההשתלמות ניתנות לניוד בין החברות ובתי ההשקעות, וכל זאת ללא קנס יציאה או תשלום עמלה, ותוך שמירה על הוותק של הקרן. כך זה מאפשר לנו, הצרכנים, ליהנות מתנאים אטרקטיביים יותר, כמו מאופן ניהול החיסכון, מדמי ניהול מופחתים, מרמת שרות עדיפה, ועוד.
אנו בסוכנות הביטוח נועם סרי – יוסי לוי נשמח לבחון אתך את האפיק הנכון עבורך בהצטרפות לקרן השתלמות, ונעזור לך להגשים את כל החלומות.

שאלות נפוצות בנוגע לביטוח נסיעות לחו"ל

שאלות נפוצות בנוגע לביטוח נסיעות לחו"ל

ראשית, מומלץ בחום לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל בכל נסיעה. העלות זניחה, ואם יקרה משהו, חשוב שתהיו מכוסים.
במאמר הזה נחלוק אתכם, ונענה על שאלות נפוצות שאנו נשאלים:

מה מכסה ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל מעניק פיצוי במצבים שונים של נזק ומחלה בחו"ל. באופן כללי, הביטוח מעניק כיסוי רפואי וכיסוי לכבודה.

איך מקבלים טיפול רפואי בחו"ל?

כשלא מרגישים טוב וזקוקים לרופא, פשוט ניגשים לרופא (ניתן להעזר בפקיד הקבלה במלון), למרפאה או לחדר מיון. חשוב לשמור את החשבונית ואת הדוח הרפואי. עם החזרה לישראל נטפל בהחזר התשלום ישירות לחשבונכם. במקרים מסויימים ובחלק מהפוליסות ניתן לקבל את ההחזר עוד בזמן שהותנו בחו״ל.

האם יש כיסוי ביטוחי גם לאשה בהריון?

ניתן להרחיב את הביטוח ולכסות אשה בהריון עד שבוע 32 (הכוונה שבעת האירוע האשה לא עברה את השבוע ה 32). הכיסוי יכלול הוצאות רפואיות הקשורות להריון.

איך יוצרים קשר עם חברת הביטוח במצב חרום?

לחברת הביטוח מוקדים, עבור השוהים בחו"ל, הפועלים 24/7 ומספרי הטלפון מופיעים ע"ג הפוליסה שתקבלו. בנוסף יש לכם אותנו, כמובן. תתקשרו אלינו בכל שעה, ונסייע לכם במסירות ובמהירות.

איך נדע אם צריך לרכוש ביטוח עם החמרה של מצב רפואי קודם?

בעת ההצטרפות לביטוח, נשאל אותך מספר שאלות בנוגע למצבך הבריאותי, ובהתאם לתשובותיך ננחה אם נדרש לרכוש כיסוי עבור החמרה של מצב רפואי קודם.

האם יש כיסוי למזוודה שניזוקה בעת שליחתה במטוס?

כן. אך ראשית יש צורך להגיש תלונה לחברת התעופה. במידה וחברת התעופה לא תכסה את הנזק, יש להעביר אלינו את תשובתה, לצורך תביעת הנזק מול חברת הביטוח.
מה נחשב לפעילות אתגרית (אקסטרים) ומצריך הרחבת הכיסוי ?
הגדרת פעילות אתגרית מופיעה באתר חברת הביטוח, ולכל חברה יש את ההגדרה שלה. באופן כללי פעילות אתגרית היא צלילה, טיפוס, ראפטינג, סקי מים, אופנוע ים, אופנוע שטח, טרקטורון, ועוד.

האם ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל כשאתם כבר בחו"ל?

באופן עקרוני חברות הביטוח לא מאפשרות לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר שאתם כבר בחו"ל, ולכן חשוב לזכור לרכוש את הביטוח לפני הנסיעה.

עד איזה גיל ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל?

ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל עד גיל 95.

כמה עולה פוליסת נסיעות לחו"ל?

המחיר תלוי בגיל, במצב הרפואי וכמובן במשך הנסיעה. לעיתים יש גם חשיבות ליעד הנסיעה. למשל בנסיעה לארה"ב הביטוח יקר יותר, עקב עלויות הטיפולים הגבוהות שם. המחיר הבסיסי כ-2$ ליום.

דילוג לתוכן