מישהו עדיין קונה ביטוח בטלפון?

מישהו עדיין קונה ביטוח בטלפון?

התחרות הרבה בענף הביטוח הביאה גופים שונים להקים מוקדי מכירות טלפוניים. הציבור מופצץ בשיחות טלפון ממוקדנים שלוחצים ומלחיצים אותו, במטרה להתיש אותו, ולגרום לו להסכים לרכוש מהם פוליסת ביטוח. המוקדנים הללו עברו הכשרה שבה לימדו אותם איך לשכנע ולהפחיד אתכם, כך שבסוף השיחה אתם תרכשו את המוצר שאותו הם רוצים למכור לכם.
מבחינת המוקדן אתם ממש לא מעניינים. וזה לא חשוב את אתם צריכים את המוצר הביטוחי או לא. הדבר היחיד שחשוב הוא שאתם תרכשו את הביטוח. זהו. הם ינסו להלחיץ אתכם שהמחיר תקף רק כעת, ואם לא תרכשו מיד, אתם תפסידו, ותתחרטו. ולמען האמת, רבים נופלים בפח, ורוכשים ביטוחים מיותרים בדרך זו.
חשוב להדגיש, מדובר במוקדנים. אלו אינם סוכני ביטוח, ואין להם ידע בביטוח. הם כאן כדי למכור לכם מוצר ספציפי, שאותו בעל הבית שלהם רוצה שהם ימכרו. ותמורת המכירה הם מקבלים בונוס, וכמה שיצליחו למכור יותר, כך יגדל הבונוס שיקבלו. כל המטרה שלהם זה הבונוס, ולכן לא מעניין אותם אם אתם צריכים את הביטוח הזה, או לא. הם רוצים את הבונוס, וזה מה שחשוב.

אז במה שונה מכירה של כיסוי ביטוחי באמצעות סוכן ביטוח?

ההבדל הוא עצום!
כשרוכשים כיסוי ביטוחי באמצעות סוכן ביטוח, הדבר נעשה לאחר ברור צרכים אמיתי ומקצועי. במפגש עם סוכן הביטוח אנו מתחילים בבחינת מכלול הכיסויים הקיימים ללקוח, וזאת במקביל להכרות עם צרכיו של הלקוח, על פי צרכיו ומאפייניו. מתוך כל הבדיקה הזו, אנו בונים תמונה של הכיסויים שנדרשים, ונכונים ללקוח הספציפי (ללקוחות שונים יש צרכים שונים). יתכן שכבר בבדיקה ראשונית נמצא שאותו כיסוי שהוצע ע"י המוקדן, כבר קיים ללקוח, ואולי אפילו קיים כיסוי כפול… ויתכן שבבדיקה נמצא שישנם כיסויים מיותרים, ורצוי לבטלם.
בבדיקות מסוג זה שאני מקיים תכופות עם לקוחות שונים, אני מוצא פעמים רבות כיסויים כפולים, כיסויים מיותרים, פוליסות ישנות שאינן מעודכנות, מחירי ביטוח גבוהים שניתן להוזיל, כיסויים חסרים, דמי ניהול גבוהים שמתבזבזים, ועוד, ועוד.
ישנם הרבה מאוד תובנות שניתן לשפר בפגישת ברור צרכים כזו, ולכן זהו הליך חובה, טרם רכישת מוצר ביטוחי חדש.

זכור! ביטוח לא רוכשים דרך מוקדן!

אני מזמין אותך ליהנות מבדיקה מסודרת ומקצועית, בה נעשה סדר בביטוחים שלך, נבין את הצרכים והמאפיינים שלך, ונתאים לך את הרכב הכיסויים הנכון ביותר עבורך, וחשוב מכך, נמשיך ללוות אותך, כך שנוכל לדאוג לכך שתמיד תהיה מוגן, ותקבל את כל מה שמגיע לך.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
שתף
דילוג לתוכן