איזה ביטוח הוא החשוב ביותר עבורי?

איזה ביטוח הוא החשוב ביותר עבורי?

השאלה הזו עולה בפגישות רבות שאני מקיים עם לקוחות, וזו שאלה הגיונית ולגיטימית. הרי יש כל כך הרבה כיסויים ביטוחים, וזה יכול להיות ממש מבלבל, וכמובן שאי אפשר, כנראה, לרכוש כל כיסוי ביטוחי שקיים בשוק, וצריך לבצע איזשהו סדר עדיפות.

ובכן, לשאלה ההגיונית שבכותרת יש גם תשובה הגיונית

כשאנו רוצים לבחון איזה כיסוי ביטוחי הוא החשוב ביותר, אנחנו צריכים לבצע סדר עדיפות ברכישת הכיסויים הביטוחים, בהתאם לתקציב העומד לרשותנו, ולפי הצרכים והמאפיינים הספציפיים שלנו. את סדר העדיפות אנחנו נבנה לפי הקריטריון הבא : נשאל את עצמנו מה האירוע שיגרום לנו לנזק הכלכלי הגדול ביותר. עבור הגנה מפני האירוע הזה נרכוש את הכיסוי הראשון. ומכאן נמשיך ונבחן מה האירוע הבא שיגרום לנזק כלכלי כבד, ונרכוש הגנה גם מפניו, וכך נמשיך ונתקדם בהגנות מפני האירועים, לפי סדר הנזק שיכול להיגרם לנו. אנחנו נעצור, כשנגיע למגבלת התקציב שלנו. כמובן שנוכל בכל עת לעדכן את ההגנות בהתאם לצרכים המשתנים שלנו.

איך נוכל לוודא שאנחנו מבוטחים לפי סדר העדיפות הנכון?

במפגשים שלי עם לקוחות חדשים, כשאני בוחן את תיק הביטוחים שלהם, אני מוצא שהם משלמים כספים רבים עבור ביטוחים שאמורים להיות בתחתית סדר העדיפות שלהם, ולעומת זאת, הם דווקא לא מוגנים מפני אירועים שיכולים לגרום לנזקים הרבה יותר גדולים. בבדיקת תיק הביטוחים של הלקוח, אנו בודקים בדיוק את הדבר הזה, במטרה להתאים את הכיסויים המתאימים, על פי סדר העדיפות הנכון, ועל הדרך גם נפתרים מביטוחים כפולים ומיותרים, ומוזילים את העלויות.
אנו, בסוכנות הביטוח נועם סרי – יוסי לוי, מזמינים אותך ליצור איתנו קשר, ונבצע עבורך בדיקה מקיפה ומקצועית של תיק הביטוח. נעשה לך סדר, ונמשיך ללוות אותך, כדי שבכל עת תהיה מוגן, ותהיה בטוח שתמיד תקבל את מלוא זכויותיך.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
שתף
דילוג לתוכן