שאלות נפוצות בנוגע לביטוח נסיעות לחו"ל

ראשית, מומלץ בחום לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל בכל נסיעה. העלות זניחה, ואם יקרה משהו, חשוב שתהיו מכוסים.
במאמר הזה נחלוק אתכם, ונענה על שאלות נפוצות שאנו נשאלים:

מה מכסה ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל מעניק פיצוי במצבים שונים של נזק ומחלה בחו"ל. באופן כללי, הביטוח מעניק כיסוי רפואי וכיסוי לכבודה.

איך מקבלים טיפול רפואי בחו"ל?

כשלא מרגישים טוב וזקוקים לרופא, פשוט ניגשים לרופא (ניתן להעזר בפקיד הקבלה במלון), למרפאה או לחדר מיון. חשוב לשמור את החשבונית ואת הדוח הרפואי. עם החזרה לישראל נטפל בהחזר התשלום ישירות לחשבונכם. במקרים מסויימים ובחלק מהפוליסות ניתן לקבל את ההחזר עוד בזמן שהותנו בחו״ל.

האם יש כיסוי ביטוחי גם לאשה בהריון?

ניתן להרחיב את הביטוח ולכסות אשה בהריון עד שבוע 32 (הכוונה שבעת האירוע האשה לא עברה את השבוע ה 32). הכיסוי יכלול הוצאות רפואיות הקשורות להריון.

איך יוצרים קשר עם חברת הביטוח במצב חרום?

לחברת הביטוח מוקדים, עבור השוהים בחו"ל, הפועלים 24/7 ומספרי הטלפון מופיעים ע"ג הפוליסה שתקבלו. בנוסף יש לכם אותנו, כמובן. תתקשרו אלינו בכל שעה, ונסייע לכם במסירות ובמהירות.

איך נדע אם צריך לרכוש ביטוח עם החמרה של מצב רפואי קודם?

בעת ההצטרפות לביטוח, נשאל אותך מספר שאלות בנוגע למצבך הבריאותי, ובהתאם לתשובותיך ננחה אם נדרש לרכוש כיסוי עבור החמרה של מצב רפואי קודם.

האם יש כיסוי למזוודה שניזוקה בעת שליחתה במטוס?

כן. אך ראשית יש צורך להגיש תלונה לחברת התעופה. במידה וחברת התעופה לא תכסה את הנזק, יש להעביר אלינו את תשובתה, לצורך תביעת הנזק מול חברת הביטוח.
מה נחשב לפעילות אתגרית (אקסטרים) ומצריך הרחבת הכיסוי ?
הגדרת פעילות אתגרית מופיעה באתר חברת הביטוח, ולכל חברה יש את ההגדרה שלה. באופן כללי פעילות אתגרית היא צלילה, טיפוס, ראפטינג, סקי מים, אופנוע ים, אופנוע שטח, טרקטורון, ועוד.

האם ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל כשאתם כבר בחו"ל?

באופן עקרוני חברות הביטוח לא מאפשרות לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר שאתם כבר בחו"ל, ולכן חשוב לזכור לרכוש את הביטוח לפני הנסיעה.

עד איזה גיל ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל?

ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל עד גיל 95.

כמה עולה פוליסת נסיעות לחו"ל?

המחיר תלוי בגיל, במצב הרפואי וכמובן במשך הנסיעה. לעיתים יש גם חשיבות ליעד הנסיעה. למשל בנסיעה לארה"ב הביטוח יקר יותר, עקב עלויות הטיפולים הגבוהות שם. המחיר הבסיסי כ-2$ ליום.

שתף
שתף
דילוג לתוכן